Strony internetowe

Projektowanie i tworzenie stron i sklepów internetowych
dla klientów prowadzących sprzedaż B2B i B2C

Poznaj naszą strategię tworzenia Stron Internetowych

Znakomita strona internetowa to coś więcej niż estetyka

Ręce z laptopem

Strony internetowe

Twoja strona internetowa jest najważniejszym elementem Twojej strategii marketingowej. Służy jako centrum całej Twojej aktywności online. To tam będziesz zarabiać lub tracić pieniądze.

Projektujemy strony internetowe, które pomagają wygenerować jak najwięcej konwersji, dlatego robimy to, dostarczając atrakcyjny wygląd, responsywny motyw i przyjazną dla użytkownika stronę internetową.

Zasada jest prosta, jeśli chcesz aby strona zarabiała dla Twojej firmy, to musi ona spełniać dwie najważniejsze funkcje: estetyka, a także prostota w w obsłudze i nawigacji.

Jak to zrobić

Różne obszary projektowania witryn internetowych obejmują projektowanie graficzne witryn internetowych, atrakcyjne, responsywne projekty witryn internetowych i estetyczne układy witryn internetowych.

Papillon Media pomaga w tworzeniu stron internetowych e-commerce dzięki naszemu odpowiedniemu doświadczeniu i ukierunkowanemu podejściu.

Unikalność rozwiązań i indywidualne podejście, pozawala osiągać najlepsze wyniki, dlatego jest to zasada, którą kierujemy się w naszej firmie.

Mocne strony firmy w skrócie

Nasze mocne strony

Projektujemy i rozwijamy różne typy wspaniałych stron internetowych, w tym statyczne, e-commerce, niestandardowe, dynamiczne, systemy zarządzania treścią itp.

Nasz zespół programistów posiada dużą wiedzę na temat tworzenia stron internetowych , dlatego nasze witryny zawsze są zaskakująco piękne 🙂

Pięknie wykonany projekt strony internetowej lub witryny eCommerce to serce i dusza każdej firmy, dlatego poza intuicyjnością, dużą uwagę przywiązujemy do estetyki. 

Potrzeba sprawnego dostarczania informacji, komfortu użytkownika, silnego budowania marki i niezawodnej czytelności, aby stworzyć stronę internetową, którą użytkownicy pokochają. 

Jeśli jeszcze nie wiesz co mamy na myśli, to napisz do nas, a wyślemy Ci niektóre realizacje.

Przedsiębiorca i inspektor finansowy
Ludzie pracujący wspólnie

Nowoczesne strony na miarę

Śledzimy nowe trendy tworzenia stron internetowych

Prowadzimy częste badania i obserwacje, aby dostrzec pojawiające się potrzeby i wymagania nowoczesnych klientów, które całkowicie odpowiadają nowoczesnym biznesom.

Nasze doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu stron internetowych pogłębiamy od 10 lat, dlatego każdy design strony jest inny i dostosowany indywidualnie do klienta.

Każdą stronę wykonujemy najlepiej jak możemy, dlatego że kochamy to co robimy!

Indywidualne projekty stron

Doświadczenie w tworzeniu stron internetowych

Nasze doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu stron internetowych pogłębiamy od 10 lat, dlatego każdy design strony jest inny i dostosowany indywidualnie do klienta.
Rensponsywność strony (działanie strony na każdym urządzeniu) jest podstawą w jej tworzeniu, dlatego tak ważne jest dostosowanie do telefonów i tabletów.

Pomożemy Ci zaktualizować i przekształcić stronę za pomocą responsywnego projektu.

UX Design

Tworzymy atrakcyjne, responsywne projekty witryn internetowych, dzięki którym funkcjonalności są przyjazne dla użytkownika.

UI Design

UI designer jest odpowiedzialny za stworzenie stylu przewodniego, przeniesienie treści, materiałów multimedialnych, dobiera kolorystykę, typografię, oprawę graficzną, aby była zgodna z przekazem klienta i oczekiwaniami użytkowników.

Konserwacja strony internetowej

W Papillon Media kluczową zasadą jest stworzenie strony internetowej, która będzie funkcjonalna, a projekt mieści się w budżecie.
Nasz pakiet serwisowy obejmuje:

Sklepy internetowe

Niezależnie od tego, czy jesteś w trakcie zakładania sklepu eCommerce, czy też jesteś sprzedawcą detalicznym, dystrybutorem lub hurtownikiem online i wielokanałowym, to Papillon Media może wykonać dla Ciebie sklep internetowy.  

Nasze usługi rozwoju eCommerce rozpoczynają się od zaprojektowania Twojego EStore UX / UI na komputery stacjonarne i urządzenia mobilne,  a także opracowania katalogów produktów i bramki płatności. 

Mamy najlepszych Klientów!

Co Klienci mówią o współpracy?

Trochę się pochwalimy

Artykuły o marce Papillon Media możesz znaleźć między innymi na portalach

O co klienci najczęściej pytają?

pytania i Odpowiedzi

Nie ma okresów wypowiedzenia. Wyznajemy zasadę, że jeśli Klient nie jest zadowolony to może zrezygnować bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów w każdym momencie.

Standardowo tworzymy strony w 30 dni. W niektórych wypadkach, przy dużej ilości danych, okres ten może się przedłużyć. Każdorazowo Klient jest informowany o postępach.

W przeciwieństwie do innych agencji, nie radzimy Klientowi zakupu kompletu działań marketingowych. Robimy to z dwóch powodów; pierwszy to duża inwestycja na początek, gdzie na efekty trzeba zazwyczaj poczekać; drugi powód to to, że dbamy o czas i pieniądze klienta dobierając „szyte na miarę” działania marketingowe. Zazwyczaj zalecamy wystartować z mniejszym budżetem i na bazie wyników, zwiększyć budżet bądź zmienić kierunek/formę.

W zależności od tego czego klient oczekuje i co posiada, przedstawiamy możliwe opcje. Dlatego też, jeśli klient nie posiada domeny, hostingu zapewniamy to; jeśli też nie posiada Klient zdjęć czy tekstów – również je zapewniamy. Przy wycenie przestawiamy opcje do wyboru od najtańszej i wyjaśniamy co w każdej opcji się znajduje. Nie ma ukrytych kosztów, wszystko jest dokładnie opisane i wytłumaczone.

Domena to nazwa witryny zakończona w Polsce zazwyczaj  „.pl”, „.com.pl”, „.net” itp.

Hosting to miejsce gdzie znajduje się strona (pliki strony). 

SSL to certyfikat bezpiecznej domeny. To „ta kłódeczka” wyświetlana w pasku adresu obok nazwy witryny.

Strona internetowa potrzebuje regularnych aktualizacji oprogramowania z którego korzysta witryna. Poleca się również wykonywanie kopii bezpieczeństwa, która jest szczególnie pomocna w chwili zainfekowania witryny – usuwa się wszystkie pliki wraz z zainfekowanymi i przywraca te, które były przed infekcją.

Sklep internetowy można wykonać na różnych platformach np. WordPres, Presta Shop, Shoper, Magento, RedCart, Shoplo i wiele innych. Wszystkie platformy mają swoje wady i zalety.

Stawiając sklep na platformie WordPress nie ponosimy rocznych i miesięcznych opłat za korzystanie z platformy. Moduły dodatkowe takie jak integracje z Facebook, fakturami, kurierami czy płatności, w platformach poza WordPress najczęściej są dodatkowo płatne, skutkiem czego koszt finalny sklepu ze wszystkimi niezbędnymi funkcjami jest wysoki. Elementami niezbędnymi dla sklepu są także: regulamin i certyfikat SSL.

Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych, (inaczej SEO, czyli Search Engine Optimalisation) to zbiór działań, który wpływa korzystnie na wyświetlanie się strony internetowej na pierwszej stronie wyników wyszukiwania Google, tuż pod linkami sponsorowanymi – reklamą Google Ads (dawniej AdWords).

Google Ads (Adwords) pozwala na emisję reklam tekstowych, graficznych oraz video. Pozycjonowanie w wynikach organicznych jest procesem długotrwałym i oczekiwanie na jego rezultaty może zająć miesiące. Na pierwsze efekty Adwords możemy liczyć znacznie szybciej, a samą kampanię jesteśmy w stanie uruchomić z dnia na dzień, przez co widoczność naszej strony internetowej wzrasta od razu!

Rozwiązujemy realne problemy

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić

Group-11-Copy

Social Media​​

Uzyskaj większy ruch i większe zaangażowanie klientów

Group-13-Copy

Reklama w Sieci

Skuteczne kampanie Google Ads

content-icon-new

Content marketing

Buzz marekting - Marketing opinii

Group-20

Strony Internetowe

Projektujemy i rozwijamy różne typy wspaniałych stron internetowych.

Location-Icon

Sklepy Internetowe

Niezależnie na jakim etapie sprzedaży jesteś zaprojektujemy Twój sklep

Group-22

grafika & Wideo

Grafiki na stronę, sklepy internetowe i filmy reklamowe

Phoneicon

Aplikacje mobilne

Kompleksowe rozwiązania dla firm - aplikacje internetowe i mobilne.

content-icon-new

Optymalizacja stron

Optymalizacja stron i sklepów pod kątem wyszukiwarek (SEO) + opieka i aktualizacja

Group-21

Branding

Pomagamy markom rosnąć, wprowadzać nowe produkty oraz budować trwałe relacje z klientami.

small_c_popup

Porozmawiajmy

Chcesz, abyśmy się odezwali i przedstawili ofertę współpracy?