Sklepy internetowe

Projektowanie i tworzenie sklepów internetowych dla klientów prowadzących sprzedaż B2B i B2C.

Dla sprzedaży online

Jesli prowadzisz sprzedaż online - Twój sklep to podstawa Twojego sukcesu w eCommerce

Praca zespołowa-spotkanie

Co to sklep internetowy i co jest potrzebne?

Warto wiedzieć, sklep internetowy działa w oparciu o oprogramowanie, które zarządza produktami, stanami magazynowymi, obsługuje cały proces zakupowy od przyjęcia zamówienia, płatności, po wysyłkę.

Warto zwrócić uwagę na oprogramowanie sklepu internetowego, bo zapewnia ono bezpieczeństwo danych, daje możliwości zmiany designu i wiele innych opcji.

Takie oprogramowanie nazywamy popularnie systemem sklepu lub Platforma e-Commerce. Jest to serce sklepu i najważniejsza inwestycja dla Twojego sklepu internetowego.

Powstanie różnego rodzaju platform e-commerce jest odpowiedzią na odmienne zapotrzebowania przedsiębiorców. Inne wymagania będzie miał mały sklep z kilkoma produktami niż duży, masowy sklep z obrotem rzędu kilku milionów złotych.

 

Na jakich platformach budujemy sklepy?

Wybór platformy dopasowany do klienta

W zależności od celów biznesowych danego sklepu może się okazać, że dla jednej firmy najlepsze będzie rozwiązanie abonamentowe, dla innej Open-Source, a jeszcze innej niezbędne będzie rozwiązanie dedykowane.
WordPress & WooCommerce
100%
Presta Shop
100%
Shoper
100%
Shoplo
100%
RedCart
100%
ClickShop
100%

Strategia tworzenia ecommerce

Odpowiednia platforma ecommerce

Wybór odpowiedniej platformy eCommerce ma kluczowe znaczenie dla każdej firmy. Musisz szukać platformy, która może obsługiwać Twoje zapasy, przetwarzać transakcje i pomagać w zapewnianiu zaawansowanych funkcji dla Twojej marki. Znamy się na e-commerce i możemy pomóc Ci dostosować platformę idealną do Twoich potrzeb.

Intuicyjne prowadzenie strony i powiązane produkty

Filtrowanie produktów i opisy produktów

Szybki koszyk z opcjami wysyłki

Frontend (wygląd)

Frontend sklepu internetowego to przede wszystkim niepowtarzalny wygląd. Jest to m.in.: wyświetlanie strony głównej i pozostałych podstron, przeróżnych banerów, sliderów itd.
Frontend – wygląd i zachowanie strony – to co widzi użytkownik kiedy wpisze adres strony internetowej: zdjęcia, teksty, menu i wszystko inne co jest potrzebne do przeglądania strony.

Backend (wnętrze)

Najprościej rzecz ujmując to oprogramowanie na którym stoi sklep.
Backend- czyli to czego nie widać po wejściu na stronę internetową – całe jej zaplecze techniczne. Użytkownicy stron nie widzą panelu administracyjnego, struktury strony. To właśnie to, co niewidoczne, ale niezbędne do funkcjonowania strony nazywamy backendem.    

Mamy najlepszych Klientów!

Co Klienci mówią o współpracy?

Platformy Open-Source

WordPress, PrestaShop, Magento.

Takie sklepy wymagają instalacji na własnym serwerze, dzięki czemu jesteś jego właścicielem. Platformy tych sklepów mają możliwości i funkcje, które są rozwijane przez wielu programistów na całym świecie, a jednocześnie umożliwiają przyszły rozwój.

Dla kogo platformy open-source?

Zalety platform open source

Wady platform open source

Trochę się pochwalimy

Artykuły o marce Papillon Media możesz znaleźć między innymi na portalach

Platformy abonamentowe (SaaS)

Shoper, Shoplo, Shopify, RedCart, ClickShop

Takie sklepy nie wymagają instalacji na własnym serwerze, w zamian płacisz miesięczny abonament za sklep, ale nie jesteś jego właścicielem. Sklepy abonamentowe są o tyle ciekawe, że zawierają zwykle komplet funkcji i integracji, dzięki czemu nie wymagają instalowania dodatków.
Abonament, w zależności od wymagań, może kosztować od 50 zł za kilka produktów do kilkuset zł netto miesięcznie.

Dla kogo platformy abonamentowe (SaaS)?

Zalety platform abonamentowych (SaaS)

Wady platform abonamentowych (SaaS)

Wybieramy platformę do sklepu

WooCommerce

WooCommerce to internetowy moduł biznesowy typu open source dla WordPress. 

Jest przeznaczony dla małych lub dużych sprzedawców internetowych korzystających z WordPress. Moduł szybko stał się zauważalnie powszechny ze względu na łatwość wprowadzania informacji i modyfikowania. 

WooCommerce jest przyjazny dla urzadzeń mobilnych. Bardzo dobre radzi sobie z rosnącą liczbą klientów, używających telefonu i tabletu do robienia zakupów.

Przy zainstalowaniu odpowiednich dodatków WooCommerce daje możliwość tworzenia aplikacji marki sklepu.

Wzrost gospodarczy-inwestycje_2
Wzrost gospodarczy-inwestycje

Powierz opiekę nad sklepem profesjonalistom

Konserwacja sklepu internetowego

W Papillon Media zapewniamy, że Twoja witryna będzie zawsze aktualna, a projekt mieści się w budżecie.
Nasz pakiet serwisowy obejmuje aktualizację treści, obrazów, wideo, przeglądanie, edycję lub zmienianie stron pod kątem treści i hierarchii wizualnej, aktualizację techniczną witryny.

Konserwacja + aktualizacja oprogramowanie sklepu internetowego

od 59 zł netto / miesiąc

Konserwacja + aktualizacja + wsparcie techniczne dla sklepu

od 99 zł netto / miesiąc

Konserwacja + aktualizacja + wsparcie techniczne + SEO + grafiki dla sklepu internetowego

od 199 zł netto / miesiąc

O co klienci najczęściej pytają?

pytania i Odpowiedzi

Nie ma okresów wypowiedzenia. Wyznajemy zasadę, że jeśli Klient nie jest zadowolony to może zrezygnować bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów w każdym momencie.

Standardowo tworzymy strony w 30 dni. W niektórych wypadkach, przy dużej ilości danych, okres ten może się przedłużyć. Każdorazowo Klient jest informowany o postępach.

W przeciwieństwie do innych agencji, nie radzimy Klientowi zakupu kompletu działań marketingowych. Robimy to z dwóch powodów; pierwszy to duża inwestycja na początek, gdzie na efekty trzeba zazwyczaj poczekać; drugi powód to to, że dbamy o czas i pieniądze klienta dobierając „szyte na miarę” działania marketingowe. Zazwyczaj zalecamy wystartować z mniejszym budżetem i na bazie wyników, zwiększyć budżet bądź zmienić kierunek/formę.

W zależności od tego czego klient oczekuje i co posiada, przedstawiamy możliwe opcje. Dlatego też, jeśli klient nie posiada domeny, hostingu zapewniamy to; jeśli też nie posiada Klient zdjęć czy tekstów – również je zapewniamy. Przy wycenie przestawiamy opcje do wyboru od najtańszej i wyjaśniamy co w każdej opcji się znajduje. Nie ma ukrytych kosztów, wszystko jest dokładnie opisane i wytłumaczone.

Domena to nazwa witryny zakończona w Polsce zazwyczaj  „.pl”, „.com.pl”, „.net” itp.

Hosting to miejsce gdzie znajduje się strona (pliki strony). 

SSL to certyfikat bezpiecznej domeny. To „ta kłódeczka” wyświetlana w pasku adresu obok nazwy witryny.

Strona internetowa potrzebuje regularnych aktualizacji oprogramowania z którego korzysta witryna. Poleca się również wykonywanie kopii bezpieczeństwa, która jest szczególnie pomocna w chwili zainfekowania witryny – usuwa się wszystkie pliki wraz z zainfekowanymi i przywraca te, które były przed infekcją.

Sklep internetowy można wykonać na różnych platformach np. WordPres, Presta Shop, Shoper, Magento, RedCart, Shoplo i wiele innych. Wszystkie platformy mają swoje wady i zalety.

Stawiając sklep na platformie WordPress nie ponosimy rocznych i miesięcznych opłat za korzystanie z platformy. Moduły dodatkowe takie jak integracje z Facebook, fakturami, kurierami czy płatności, w platformach poza WordPress najczęściej są dodatkowo płatne, skutkiem czego koszt finalny sklepu ze wszystkimi niezbędnymi funkcjami jest wysoki. Elementami niezbędnymi dla sklepu są także: regulamin i certyfikat SSL.

Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych, (inaczej SEO, czyli Search Engine Optimalisation) to zbiór działań, który wpływa korzystnie na wyświetlanie się strony internetowej na pierwszej stronie wyników wyszukiwania Google, tuż pod linkami sponsorowanymi – reklamą Google Ads (dawniej AdWords).

Google Ads (Adwords) pozwala na emisję reklam tekstowych, graficznych oraz video. Pozycjonowanie w wynikach organicznych jest procesem długotrwałym i oczekiwanie na jego rezultaty może zająć miesiące. Na pierwsze efekty Adwords możemy liczyć znacznie szybciej, a samą kampanię jesteśmy w stanie uruchomić z dnia na dzień, przez co widoczność naszej strony internetowej wzrasta od razu!

Szeroki zakres usług

Co możemy dla ciebie zrobić?

Group-20

Strony Internetowe

Projektujemy i rozwijamy strony internetowe pod kątem estetycznym i generującym zyski

Location-Icon

Sklepy Internetowe

Stworzymy sklep zarówno pod kątem wizualnym jak i funkcjonalnym

Phoneicon

Aplikacje WEB & mobile

Kompleksowe rzowiązania dla firm - aplikacje WEB, mobile i programy dedykowane

Group-11-Copy

Social Media​​

Uzyskamy dla Twojej marki większe zaangażowanie obecnych obserwatorów i pozyskamy nowych odbiorców

Group-13-Copy

Reklama w Sieci

Szybkie wdrożenie reklamy w Google, natychmiastowa widoczność, rozliczenie za kliknięcia! Pełna mierzalność działań i opieka dedykowanego specjalisty.

content-icon-new

SEO & Optymalizacja strony

Optymalizacja stron i sklepów pod kątem wyszukiwarek (SEO), a także SUPPORT techniczny dla Twojej witryny

Group-21

Strategia Marketingowa i Wizerunkowa

Pomagamy markom rosnąć, wprowadzać nowe produkty oraz budować trwałe relacje z odbiorcami ich produktów i usług.

Group-22

ePR

PR internetowy to przede wszystkim na kształtowanie stosunków firmy z otoczeniem przy wykorzystaniu narzędzi dostępnych w sieci.

Group-20

grafika & Wideo

Grafiki, banery, ulotki, wizytówki i inne projekty. Design dla stron, sklepów internetowych i filmy reklamowe dla Twojej marki.

small_c_popup

Porozmawiajmy

Chcesz, abyśmy się odezwali i przedstawili ofertę współpracy?