Social Media Marketing

Potrzebujesz pomysłu, który wywrze bezpośredni wpływ na Twoją markę. Tworzymy treści, grafiki skupiające się na Twoich celach.

Jak zaangażować odbiorców dzięki zwiększonej obecności w Internecie

Dowiedz się o naszej strategii marketingowej w mediach społecznościowych

Pic-Intro-Service-social-media

Popularne Social Media

Facebook i Instagram. Te serwisy Social Media są najczęściej używane przez marki w kampaniach długofalowych. Kiedy zwracasz się do swoich odbiorców za pośrednictwem Facebooka, docierasz do ponad 2 miliardów aktywnych użytkowników miesięcznie. Masz pewność dotarcia do docelowych odbiorców, kierując swoje treści do lokalnych potencjalnych klientów.

Słuszne jest stwierdzenie, że obraz jest wart więcej niż tysiąc słów. Instagram jest uważany za najskuteczniejszą platformę mediów społecznościowych do marketingu i brandingu, a my w Papillon Media dbamy o to, aby Twoja marka docierała do wymaganej publiczności i generowała większą sprzedaż.

Zwiększ zaangażowanie

Każda sprzedaż odbywa się poprzez połączenie z publicznością. W Papillon Media zawsze staramy się dotrzeć do Twoich potencjalnych klientów za pośrednictwem odpowiednich dla nich postów i treści. W ten sposób zwiększamy zaangażowanie (tj. polubienia postów, komentarze, udostępnianie) w mediach społecznościowych.

Kiedy ruch w Twojej witrynie wzrośnie, pomoże to zwiększyć sprzedaż i potencjalnych klientów. W Papillon Media skupiamy się na tworzeniu społecznie istotnych i pomocnych treści dla mierzonej publiczności. Prowadzimy również reklamy targetujące, aby popchnąć Cię na pierwszy plan.

Mocne strony firmy w skrócie

Długoletnie doświadczenie

Żyjemy w dobie mediów społecznościowych, w których firmy muszą radzić sobie z bezpośrednią interakcją ze swoimi obecnymi i potencjalnymi klientami.
Tworzymy trafną i angażującą treść, która jest kluczem do uzyskania od nich regularnych i pozytywnych reakcji, co jest niezbędne do uzyskania najlepszego zwrotu z inwestycji.

Facebook 10 lat doświadczenia
Instagram 5 lat doświadczenia
close-up-hand-analyzing
social-media-digital-online

Marketing cyfrowy szyty na miarę

Plan zorientowany na markę i klienta

Pierwszym krokiem, który podejmiemy, będzie poznanie Ciebie lub w przypadku firmy – produktów i usług, które sprzedajesz. Przeprowadzimy ukierunkowane badanie, zbudujemy osobowość kupującego i scharakteryzujemy skuteczny system promocji.

Stworzymy treści do życia online i promocje jedyne w swoim rodzaju dla wizerunku osobowości, firmy, produktu czy usługi.

Indywidualne plany marketingowe

Chętnie podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem

Korzystając z metod organicznych i płatnych, możemy sprawić, że Twoi obserwatorzy będą się rozwijać. W metodzie organicznej można zastosować kilka technik bez dodatkowych opłat. Ale korzystając z płatnego podejścia, będziesz potrzebować budżetu reklamowego na zwiększenie liczby obserwujących.

Na Facebooku wzrost będzie zależał od reklamy i skuteczności naszych kampanii społecznościowych. Na Instagramie nasi klienci zwykle widzą organiczny wzrost liczby obserwujących każdego miesiąca.

Rozwiązujemy prawdziwe problemy

Co możemy dla Ciebie zrobić

Group-11-Copy

Social Media​​

Uzyskaj większy ruch i większe zaangażowanie klientów

Group-13-Copy

Reklama w sieci

Skuteczne kampanie Google Ads

Group-20

Strony Internetowe

Stworzenie strony internetowej, opieka nad stroną

piszą o nas