PAPILLON MEDIA

Aktualizacja Regulaminu konkursów na Facebook

W najnowszym, zaktualizowanym regulaminie Facebooka znajdziemy nowy zapis odnośnie wykorzystywania znajomości uczestników naszych konkursów:

E.    Promocje
1. W przypadku korzystania z serwisu Facebook do przekazywania informacji na temat promocji lub do przeprowadzania promocji (np. konkursów lub loterii) organizator odpowiada za zgodną z prawem obsługę tej promocji, w tym za:
a.   oficjalny regulamin;
b.   warunki oferty i wymagania wstępne (np. ograniczenia dotyczące wieku i miejsca zamieszkania);
c.   zgodność z przepisami i warunkami dotyczącymi nagród oferowanych w ramach promocji (np. zarejestrowanie promocji i uzyskanie wszelkich obowiązkowych zezwoleń).
2. Promocje na Facebooku muszą zawierać następujące zapisy:
a.   pełne zwolnienie serwisu Facebook z odpowiedzialności przez każdego uczestnika;
b.   informację, że promocja nie jest w żaden sposób sponsorowana, popierana ani przeprowadzana przez serwis Facebook ani z nim związana.
3. Promocje można przeprowadzać na stronach lub w aplikacjach na Facebooku. Do przeprowadzania promocji nie można wykorzystywać prywatnych osi czasu ani połączeń ze znajomymi (np. niedozwolone jest stosowanie rozwiązań typu „udostępnij na swojej osi czasu, aby wziąć udział w promocji”, „udostępnij na osi czasu znajomego, aby uzyskać dodatkowe udziały w promocji” czy „oznacz znajomych w tym poście, aby wziąć udział w promocji”).
4. Facebook nie pomaga w przeprowadzaniu promocji. Administrator promocji korzysta z serwisu Facebook do administrowania promocją na własną odpowiedzialność.

UWAGA! Pamiętaj, że wraz z nowym regulaminem Facebooka NIE MOŻESZ wykorzystywać znajomych uczestników konkursu. Nie proś o udostępnianie, tagowanie (ani na zdjęciach, ani w postach, ani w komentarzach), ani zapraszanie do wydarzenia (w ramach konkursu).

źródło: czaplicka.eu

Udostępnij

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

Może Cię również zainteresować

Częstochowa

Zwiększ zasięg postów na facebook

Zmiana algorytmu Facebooka, a co za nią idzie, spadający zasięg postów, spędzają sen z powiek niejednemu administratorowi. Oczywiście, najprostszym i najbardziej skutecznym sposobem na zwiększenie

Częstochowa

Messenger i jego możliwości marketingowe

Kontakt z klientami za pośrednictwem… Messengera Facebookowy komunikator – Messenger – podbił nasze serca. W znaczący sposób wyparł nawet wiadomości smsowe. Z jego usług coraz

small_c_popup.png

Porozmawiajmy

Chcesz, abyśmy się odezwali i przedstawili ofertę współpracy?