Nasza konkurencyjność cenowa wynika bezpośrednio z systemu pracy. Zespół Papillon Media w przeważającej większości pracuje zdalnie. Innowacyjny system został stworzony przez założycielkę firmy. Jest to pewna nowość w branży i wymaga to ogromnej organizacji wszystkich współpracowników. Nie mniej jednak, stąd wynika dosyć konkurencyjna cena.


Najpierw rozmowa. To jest podstawą dobrej współpracy z każdą marką.
Podczas spotkań poznajemy firmę, jej produkty, atuty i pomysły dla obecność 
w internecie. Na tym etapie również doradzamy, pokazujemy co przyniosło 
efekty w podobnych branżach. 
Później przechodzimy do działania

Facebook

Odwiedź nas na facebook! Czekamy na Wasz sugestie, pytania. Chętnie odpowiemy na wszelkie wątpliwości. Zadając nam pytanie pytanie przez fb, szybciej otrzymasz odpowiedź!
Czas to pieniądz, więc nie marnujmy go na oczekiwanie na odpowiedź!

Cześć! Mam na imię Ewelina i jestem założycielką Papillon Media. Mimo krótkiego okresu działalności (firma powstała 15 maja 2017 roku), dynamicznie się rozwijamy. Powstają nowe projekty i gałęzie działalności. Tworzę firmę od podstaw i ciągle wprowadzam nowe rozwiązania, dzięki którym nasza marka i rozpoznawalność wzrasta. Moja praca sprawia mi niesamowitą frajdę, a najlepszą nagrodą dla mnie jest zadowolenie współpracowników i klientów.

Obsługujemy firmy Częstochowy i miast ościennych. Wynika to bezpośrednio z misji firmy, która zakłada aby wspomóc lokalne przedsiębiorstwa w kreowaniu wizerunku online czy doskonaleniu się. Drugim ważnym aspektem tego, że obsługujemy lokalnie jest to, że uważamy, że aby dobrze zająć się strategią komunikacji, konieczne są wizyty w siedzibie firmy. A my lubimy odwiedzać naszych klientów!KLIKNIJ TUTAJ ABY Z POWROTEM PRZEJECHAĆ DO GRÓNEGO MENU